terug naar homepage

 

Wekelijks nemen er briards "de la Maison Echaruq"  deel aan wedstrijden           
           
De recentste uitslagen vinden jullie hieronder. 

 

Werkresultaten - Briards de la Maison Echaruq

 

Naam hond Datum Plaats Programma Punten
         
Ton met Kruif 12.02.2017 Niel  IPO 3 94 - 93 - 92    1ste PLAATS
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Frank met Lethibeau

Sabine met Ivalisse

12.02.2017 Herselt Programma 2 150/150  1ste PLAATS 

147/150 

145/150

120/150

         
Michel met Mon-Amie 28.01.2017 Pulle Programma 1 96/100      
         

Marnix met Isha

28.01.2017 Pulle Programma 2 148/150   
         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

21.01.2017 Vlimmeren Programma 2 148/150

146/150 

         

Frank met Lethibeau

15.01.2017 Balen Programma 2 143/150  
         
Michel met Mon-Amie 14.01.2017 Balen Programma 1 98/100      
         

Marc met Insor

Luc met Kadizz

Marnix met Isha

07.01 .2017 Menen Programma 2 150/150    1ste PLAATS

149/150     2de PLAATS

140/150  

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Frank met Lethibeau

11.12.2016 Les Amis de Guery Programma 2 150/150  1ste PLAATS 

147/150 

122/150

         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

10.12.2016  Briardclub Programma 2 147/150

147/150 

142/150

139/150

         
Jef met Médous 10.12.2016 Briardclub Programma 1 90/100     
         

Harry met Manon

10.12.2016 Briardclub Debutanten

75/100     

         

Marnix met Isha

20.11.2016 Merksplas Programma 2 149/150   3de PLAATS 
         

Fred met Karolien

19.11.2016 Merksplas Programma 1

77/100

         

Luc met Kadizz

19.11.2016 Haversin Programma 2 146/150  
         

Werner met Gréfiston

13.11.2016 Aarschot Programma 2 146/150 
         
Jef met Médous 13.11.2016 Aarschot Programma 1 78/100     
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

12.11 .2016 Kortrijk Programma 2 147/150   

142/150  

         

Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

11.11.2016   Hoeselt Programma 2 148/150

118/150

         

Harry met Manon

11.11.2016 Hoeselt Debutanten

74/100     

         

Marnix met Isha

11.11.2016 Wuustwezel Programma 2 150/150   1ste PLAATS 
         

Fred met Karolien

11.11.2016 Wuustwezel Programma 1

86/100

         

Luc met Kadizz

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

01.11.2016 Berloz  Programma 2 146/150

142/150 

135/150

112/150

         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

30.10.2016 Doornik Programma 2 149/150  2de PLAATS 

141/150  

         

Marnix met Isha

Philippe met Kiwi

22.10.2016 Zele Programma 2 144/150   

137/150  

         

Harry met Manon

22.10.2016 Beerzel Debutanten

78/100     

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

22.10.2016 Beerzel  Programma 2 148/150

141/150 

137/150

114/150

         
Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

22.10.2016 Beerzel  Programma 1 96/100 

75/100     

         

Werner met Gréfiston

16.10.2016 Halen Programma 2 140/150 
         
Jef met Médous 16.10.2016 Halen Programma 1 75/100     
         

Harry met Manon

16.10.2016 Halen Debutanten

66/100     

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

Dirk met Iron

Philippe met Kiwi

16.10.2016 Kerkseken Programma 2 148/150    2de PLAATS 

147/150  

142/150

129/150

126/150

         
Michel met Mon-Amie 16.10.2016 Kerkseken Programma 1 92/100      
         

Frank met Lethibeau

15.10.2016 Lille Programma 2 137/150  
         

Marnix met Isha

15.10.2016 Waasmunster Programma 2 144/150  
         

Marnix met Isha

Philippe met Kiwi

09.10.2016 Langemark Programma 2 148/150     2de PLAATS

145/150  

         
Michel met Mon-Amie 09.10.2016 Genk Programma 1 93/100      
         

Marnix met Isha

Sandra met Kabrice

08.10.2016 Bonheiden Programma 2 139/150 

135/150

         
Jef met Médous 08.10.2016 Bonheiden Programma 1 95/100     
         

Marnix met Isha

02.10.2016 Kapellen Programma 2 145/150  
         

Fred met Karolien

Jef met Médous

01.10.2016 Kontich Programma 1

68/100

67/100

         

Marnix met Isha

Philippe met Kiwi

01.10.2016 Merelbeke Programma 2 144/150    

129/150  

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

25.09.2016 BELGIEN WINNER Programma 2 145/150   12de PLAATS

144/150   21ste PLAATS

         
Michel met Mon-Amie 25.09.2016 BELGIEN WINNER Debutanten 95/100      
         

Luc met Kadizz

24.09.2016 Rochefort Programma 2 147/150   2de PLAATS
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

24.09.2016 Duffel Programma 2 146/150 

145/150  

         

Marc met Insor

Philippe met Kiwi

18.09.2016 Moerbeke Programma 2 145/150    

137/150  

         

Marnix met Isha

Sandra met Kabrice

Werner met Gréfiston

18.09.2016 Deurne Programma 2 144/150 

131/150

130/150

         

Fred met Karolien

17.09.2016 Kapellen Programma 1

78/100

         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

17.09.2016 Arendonk Programma 2 148/150  1ste PLAATS 

141/150  

113/150

         

Marc met Insor

17.09.2016 Doornik Programma 2 148/150   1ste PLAATS
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

11.09 .2016 GROTE  PRIJS van BELGIE   Lobbes Programma 2 138/150   8ste PLAATS  

136/150   15de PLAATS

         

Marnix met Isha

10.09.2016 Fechaux Programma 2 148/150   1ste PLAATS
         

Marnix met Isha

Sandra met Kabrice

Werner met Gréfiston

04.09.2016 Huy Programma 2 147/150 

145/150

139/150

         

Harry met Manon

04.09.2016 Huy Debutanten

87/100     

         

Sandra met Kabrice

Werner met Gréfiston

03.08.2016 Langdorp Programma 2 144/150 

123/150

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

03.09 .2016 Maldegem Programma 2 142/150   

141/150

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

28.08.2016 Nazareth Programma 2 146/150 

146/150  

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

27.08.2016 Krombeke Programma 2 149/150  1ste PLAATS 

147/150  

143/150

99/150

         
Sandra met Kabrice 21.08.2016 Folx-les-Caves Programma 2 129/150 
         

Harry met Manon

21.08.2016 Folx-les-Caves Debutanten

84/100     

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

21.08 .2016 Stenedorp Programma 2 149/150    1ste PLAATS

142/150

         

Werner met Gréfiston

21.08.2016 Westerlo Programma 2 129/150 
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

20.08.2016 Lichtervelde Programma 2 148/150  1ste PLAATS

147/150   3de PLAATS

         

Werner met Gréfiston

20.08.2016 Namen Programma 2 132/150 
         

Marnix met Isha

13.08.2016 Gooik Programma 2 146/150
         

Marc met Insor

Luc met Kadizz

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Dirk met Iron

Sabine met Ivalisse

07.08.2016 Hofstade Aalst Programma 2 149/150   

148/150  

147/150

143/150

132/150

123/150

87/150

         
Michel met Mon-Amie

Harry met Manon

07.08.2016 Hofstade Aalst Debutanten 79/100  

59/100   

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

30.07.2016 Melle Programma 2 148/150  

147/150

126/150

         

Frank met Lethibeau

31.07.2016 Tielt Programma 2 130/150  
         

Werner met Gréfiston

30.07.2016 Ittre Programma 2 105/150 
         
Jef met Médous

Michel met Mon-Amie

31.07.2016 Tielt Debutanten 99/100  3de PLAATS

94/100    

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

24.07.2016 Custine Programma 2 141/150 

132/150

         
Michel met Mon-Amie

Harry met Manon

24.07.2016 Custine Debutanten 99/100   1ste PLAATS

45/100   

         
Jef met Médous 24.07.2016 Sint Truiden Debutanten 94/100     
         

Marc met Insor

24.07.2016 Sint Truiden Programma 2 149/150   
         

Marc met Insor

23.07.2016 Pont mack Programma 2 148/150  3de PLAATS  
         

Marc met Insor

Luc met Kadizz

21.07.2016 Houlon Programma 2 150/150  1ste PLAATS  

149/150

         

Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

Sabine met Ivalisse

21.07.2016 Brasschaat Programma 2 141/150 

125/150

84/150

         

Fred met Karolien

21.07.2016 Brasschaat Programma 1

74/100

         
Michel met Mon-Amie 21.07.2016 Brasschaat Debutanten 95/100      
         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

16.07.2016 Middelkerke Programma 2 144/150

140/150

         
Jef met Médous 10.07.2016 Leuven Debutanten 90/100     
         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

Werner met Gréfiston

Dirk met Iron

Jos met Iseo

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

09.07.2016 Berlaar Programma 2 148/150  1ste PLAATS 

147/150   2de PLAATS

146/150

139/150

121/150

116/150

111/150

         

Fred met Karolien

09.07.2016 Berlaar Programma 1

79/100

         
Jef met Médous

Harry met Manon

09.07.2016 Berlaar Debutanten 89/100

70/100     

         

Marnix met Isha

Kathleen met Gamine

03.07.2016 Wiekevorst Programma 2 147/150

119/150  

         
Jef met Médous 02.07.2016 Wiekevorst Debutanten 92/100     
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

02.07.2016 Lennik Programma 2 145/150  

130/150

121/150

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

Frank met Lethibeau

Michel met Gosja

26.06.2016 Hamme-Zogge Programma 2 148/150   

137/150

128/150

126/150

106/150

         
Michel met Mon-Amie 26.06.2016 Hamme-Zogge Debutanten 94/100      
         

Luc met Kadizz

25.06.2016 Gistel Programma 2 140/150
         
Jef met Médous

Fred met Karolien

25.06.2016 Kruibeke Debutanten 85/100

68/100     

         
Jef met Médous 19.06.2016 Tongeren Debutanten 70/100     
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

19.06.2016 Hooglede Programma 2 147/150  1ste PLAATS  

143/150

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

18.06.2016 Omal Programma 2 130/150 

116/150

         

Harry met Manon

18.06.2016 Omal Debutanten

71/100     

         

Fred met Karolien

12.06.2016 Retie Programma 1

72/100

         

Werner met Gréfiston

11.06.2016 Boortmeerbeek Programma 2 150/150   2de PLAATS
         

Harry met Manon

12.06.2016 Morlawelz Debutanten

78/100     

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

12.06.2016 Morlawelz Programma 2 148/150 

138/150

         

Marnix met Isha

Michel met Gosja

12.06.2016 Deinze Programma 2 148/150

146/150  

         
Michel met Mon-Amie 11.06.2016 Deinze Debutanten 99/100   1ste PLAATS     
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

05.06.2016 Aalter Programma 2 148/150  

148/150

         

Sandra met Kabrice

04.06.2016 Seneffe Programma 2 135/150 
         
Jef met Médous 04.06.2016 Eksel Debutanten 94/100     
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

04.06.2016 De Haan Programma 2 149/150  1ste PLAATS 

142/150

132/150

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Luc met Kadizz

Philippe met Kiwi

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

Jos met Iseo

Carlo met Karisma

Kathleen met Gamine

29.05.2016 Waarschoot Programma 2 150/150  1ste PLAATS 

149/150   3de PLAATS

144/150

143/150

140/150

116/150

115/150

104/150

99/150

99/150

         
Jef met Médous

Harry met Manon

28.05.2016 Grimbergen Debutanten 83/100

77/100     

         

Sandra met Kabrice

Michel met Gosja

28.05.2016 Grimbergen Programma 2 135/150

109/150  

         
Michel met Mon-Amie

Harry met Manon

28.05.2016 Grimbergen Debutanten 96/100

77/100     

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

28.05.2016 Brugge Programma 2 146/150  1ste PLAATS 

140/150

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

22.05.2016 Brakel Programma 2 147/150  1ste PLAATS 

144/150

139/150

         
Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

14.05.2016 Geetbets Debutanten 98/100

91/100     

         

Sandra met Kabrice

22.05.2016 Overijse Programma 2 138/150 
         

Harry met Manon

22.05.2016 Overijse Debutanten

78/100    

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

21.05.2016 Gerpînnes Programma 2 145/150 

133/150

85/150

         

Harry met Manon

21.05.2016 Gerpinnes Debutanten

84/100    

         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

16.05.2016 Aalst Programma 2 148/150   

138/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

16.05.2016 Colfontaine Programma 2 133/150 

128/150

         

Marnix met Isha

14.05.2016 Ranst Programma 2 143/150    
         

Fred met Karolien

14.05.2016 Ranst Programma 1

72/100

         
Michel met Mon-Amie 14.05.2016 Ranst Debutanten 98/100     
         

Sandra met Kabrice

Werner met Gréfiston

14.05.2016 Jamioul Programma 2 138/150

134/150  

         

Harry met Manon

14.05.2016 Jamioul Debutanten

80/100    

         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

08.05.2016 Lebbeke Programma 2 145/150   

137/150

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

08.05.2016 Crisnee Programma 2 142/150 

132/150

98/150

         

Harry met Manon

08.05.2016 Crisnee Debutanten

68/100    

         
Michel met Gosja 08.05.2016 St.Kat.waver Programma 2 134/150     
         
Michel met Mon-Amie 07.05.2016 St.Kat.Waver Debutanten 97/100     
         

Marnix met Isha

Carlo met Karisma

05.05.2016 Poperingen Programma 2 149/150   1ste PLAATS

118/150

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

05.05.2016 Luik Programma 2 147/150 

135/150

117/150

         

Harry met Manon

05.05.2016 Luik Debutanten

88/100    

         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

01.05.2016 Heule Programma 2 148/150   

137/150

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Sabine met Ivalisse

01.05.2016 Leval Programma 2 149/150  2de PLAATS

127/150

112/150

         

Harry met Manon

01.05.2016 Leval Debutanten

78/100    

         

Frank met Lethibeau

Kathleen met Gamine

01.05.2016 Herentals Programma 2 136/150

110/150  

         
Jef met Médous 30.04.2016 Herentals Debutanten 91/100
         

Frank met Lethibeau

24.04.2016 Lichtaart Programma 2 131/150  
         

Marnix met Isha

24.04.2016 Baisy-thy Programma 2 147/150  
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Fhilippe met Kiwi

Dirk met Iron

23.04.2016 Geeraardsbergen Programma 2 148/150  2de PLAATS 

146/150

145/150

140/150

         

Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

23.04.2016 Glabbeek Debutanten 97/100

92/100

         

Sandra met Kabrice

Werner met Gréfiston

23.04.2016 Dampremy Programma 2 132/150

127/150  

         

Harry met Manon

23.04.2016 Dampremy Debutanten

62/100    

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

16.04.2016 Lauwe Programma 2 150/150    1ste PLAATS

149/150

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Dirk met Iron

Sandra met Kabrice

17.04.2016 Melsbroek Programma 2 146/150   

143/150

143/150

141/150

139/150

112/150

         
Jef met Médous 17.04.2016 Melsbroek Debutanten 93/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Philippe met Kiwi

Dirk met Iron

10.04.2016 Zottegem Programma 2 149/150   1ste PLAATS

148/150  

139/150

107/150

         
Michel met Mon-Amie 10.04.2016 Zottegem Debutanten 97/100     3de PLAATS
         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

10.04.2016 Boirs Programma 2 147/150

122/150

         

Marc met Insor

03.04.2016 Verviers Programma 2 149/150  2de PLAATS 
         

Marnix met Isha

Kathleen met Gamine

02.04.2016 Westerlo Programma 2 144/150

117/150  

         

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

02.04.2016 Grace Hollogne Programma 2 150/150   1ste PLAATS 

146/150

         

Werner met Gréfiston

28.03.2016 Grasheide Programma 2 145/150   3de PLAATS
         
Jef met Médous 28.03.2016 Grasheide Debutanten 94/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

28.03.2016 Harelbeke Programma 2 149/150   1ste PLAATS

147/150   3de PLAATS

146/150

         

Marc met Insor

Philippe met Kiwi

26.03.2016 Artevelde Programma 2 138/150    

127/150

         

Claudine met Haico

26.03.2016 Artevelde Programma 1 69/100
         

Marnix met Isha

26.03.2016 Turnhout Programma 2 146/150  
         

Werner met Gréfiston

26.03.2016 Mons Programma 2 147/150 
         

Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

20.03.2016 Ronse Programma 2

148/150

135/150  

         

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

20.03.2016 Tombeek Programma 2 146/150   

141/150

135/150

         

Fred met Karolien

20.03.2016 Tombeek Programma 1

82/100

         

Harry met Manon

20.03.2016 Tombeek Debutanten

66/100    

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Philippe met Kiwi

19.03.2016 Anzegem Programma 2 148/150   1ste PLAATS

144/150  

137/150

         

Sandra met Kabrice

13.03.2016 Peer Programma 2 119/150  
         

Harry met Manon

13.03.2016 Peer Debutanten

62/100    

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Kathleen met Gamine

Dirk met Iron

12.03.2016 Mechelen Programma 2 149/150    1ste PLAATS

143/150

123/150

112/150

         
Jef met Médous 12.03.2016 Mechelen Debutanten 70/100
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

12.03.2016 Oudenburg Programma 2 144/150

124/150

         

Harry met Manon

05.03.2016 Nivelles Debutanten

50/100    

         

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

Sandra met Kabrice

05.03.2016 Nivelles Programma 2 150/150    1ste PLAATS

148/150

129/150

106/150

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

Michel met Gosja

Frank met Lethibeau

28.02.2016 Beerzel Programma 2 148/150   

146/150

144/150

144/150

138/150

137/150

133/150

124/100

116/150

         

Fred met Karolien

27.02.2016 Beerzel Programma 1

83/100

         
Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

Harry met Manon

27.02.2016 Beerzel Debutanten 98/100    

90/100

58/100

         

Fred met Karolien

21.02.2016 Mol Programma 1

76/100

         

Marnix met Isha

20.02.2016 Mol Programma 2 149/150  
         

Fred met Karolien

06.02.2016 Turnhout Programma 1

82/100

         

Marnix met Isha

Frank met Lethibeau

07.02.2016 Turnhout Programma 2 144/150

123/150

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Frank met Lethibeau

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

14.02.2016 Herselt Programma 2 148/150

143/150

143/150

125/150

123/150

         
Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

13.02.2016 Herselt Debutanten 99/100     

81/100

         

Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

Philippe met Kiwi

Dirk met Iron

Luc met Kadizz

31.01.2016 Wetteren Programma 2 145/150

143/150

139/150

137/150

137/150

         

Marnix met Isha

30.01.2016 Pulle Programma 2 149/150   2de PLAATS
         
Jef met Médous 23.01.2016 Vlimmeren Debutanten 86/100
         

Fred met Karolien

17.01.2016 Vlimmeren Programma 1

85/100

 

     

 

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

16.01.2016 Vlimmeren Programma 2 148/150

142/150

         

Marnix met Isha

10.01.2016 Balen Programma 2 144/150
         

Fred met Karolien

09.01.2016 Balen Programma 1

77/100

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

Philippe met Kiwi

09.01.2016 Menen Programma 2 147/150   2de PLAATS

146/150  

135/150

114/150

         

Werner met Gréfiston

Jos met Iseo

Michel met Gosja

03.01.2016 Wiekevorst Programma 2 146/150 

137/150

122/150

         

Fred met Karolien

03.01.2016 Wiekevorst Programma 1

74/100

         
Michel met Mon-Amie 03.01.2016 Wiekevorst Debutanten 94/100     
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Frank met Lethibeau

13.12.2015 Langdorp Programma 2 149/150

149/150

141/150

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Luc met Kadizz

Dirk met Iron

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

05.12.2015 Genk   BBC Programma 2 147/150    Beste Briard Pr.2

145/150

142/150

120/150

116/150

111/150

106/150

         

Sandra met Kabrice

Fred met Karolien

05.12.2015 Genk   BBC Programma 1 96/100   Beste Briard Pr.1

74/100

         
Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

Harry met Manon

05.12.2015 Genk   BBC Debutanten 99/100    Beste Briard  van de DAG  

96/100

66/100

         

Marnix met Isha

14.11.2015 Merksplas Programma 2 146/150
         
Luc met Kadizz 14.11.2015 Ciney Programma 2 146/150 
         
Luc met Kadizz

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

11.11.2015 Hoeselt Programma 2 145/150

135/150

122/150 

         

Sandra met Kabrice

11.11.2015 Hoeselt Programma 1 95/100
         

Harry met Manon

11.11.2015 Hoeselt Debutanten

53/100    

         

Marnix met Isha

11.11.2015 Brecht Programma 2 149/150   1ste PLAATS
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

08.11.2015 Aarschot Programma 2 147/150 

142/150

         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

07.11.2015 Kuurne Programma 2 148/150  

138/150

         

Marnix met Isha

01.11.2015 Doornik Programma 2 144/150
         

Kathleen met Gamine

31.10.2015 Geel Programma 2 98/150
         
Jef met Médous 31.10.2015 Geel Debutanten 85/100    
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

24.10.2015 Bilzen Programma 2 148/150   2de PLAATS

130/150

         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

25.10.2015 Zele Programma 2 150/150   1ste PLAATS

118/150

         

Werner met Gréfiston

Sandra met Kabrice

Jef met Diva

Sabine met Ivalisse

Kathleen met Gamine

18.10.2015 Beerzel   Clubkampioenschap Programma 2 147/150     2de PLAATS    

140/150

136/150

125/150

117/150   

         
Jef met Médous

Harry met Manon

18.10.2015 Beerzel   Clubkampioenschap Debutanten 94/100    Clubkampioen Debutanten

53/100    

         

Marnix met Isha

Luc met Kadizz

Marc met Insor

Dirk met Iron

18.10.2015 Kerksen Programma 2 147/150 

146/150

143/150

121/150

         

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Kathleen met Gamine

Michel met Gosja

Sabine met Ivalisse

17.10.2015 Beerzel Programma 2 147/150     

146/150

122/150

119/150

113/150   

         

Sandra met Kabrice

17.10.2015 Beerzel Programma 1 86/100
         
Michel met Mon-Amie

Jef met Médous

17.10.2015 Beerzel Debutanten 96/100   

83/100

         

Carlo met Karisma

17.10.2015 Heule Programma 1  ?/100   West-Vlaams Kampioen
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

11.10.2015 Halen Programma 2 126/150 

111/150

         

Sandra met Kabrice

11.10.2015 Halen Programma 1 92/100
         
Jef met Médous

Harry met Manon

11.10.2015 Halen Debutanten 90/100

53/100    

         
Luc met Kadizz

Marnix met Isha

Carlo met Karisma

11.10.2015 Langemark Programma 2 146/150   2de PLAATS

134/150

128/150 

         
Michel met Mon-Amie 10.10.2015 Bonheiden Debutanten 99/100   2de PLAATS  
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

10.10.2015 Bonheiden Programma 2 146/150   

143/150

139/150

         

Sandra met Kabrice

10.10.2015 Bonheiden Programma 1 94/100
         

Marnix met Isha

04.10.2015 Kapellen Programma 2 140/150   
         

Sandra met Kabrice

04.10.2015 Genk Programma 1 94/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

04.10.2015 Genk Programma 2 144/150 

107/150

         
Luc met Kadizz 03.10.2015 Rochefort Programma 2 125/150 
         

Claudine met Haico

03.10.2015 Merelbeke Programma 1 57/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

03.10.2015 Merelbeke Programma 2 147/150     

144/150   

         
Jef met Médous

Harry met Manon

03.10.2015 Westerlo Debutanten 80/100

55/100    

         

Michel met Gosja

03.10.2015 Kontich Programma 2 134/150 
         
Michel met Mon-Amie 03.10.2015 Kontich Debutanten 96/100     
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

26.09.2015 Duffel Programma 2

142/150

136/150

         
Jef met Médous 26.09.2015 Duffel Debutanten 84/100    
         
Michel met Mon-Amie 26.09.2015 Merendree Debutanten 100/100    1ste PLAATS    
         
Jef met Médous 20.09.2015 Deurne Debutanten 72/100    
         

Sandra met Kabrice

20.09.2015 Deurne Programma 1 89/100
         

Werner met Gréfiston

Frank met Letibeau

20.09.2015 Deurne Programma 2

138/150

136/150

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

20.09.2015 Moerbeke Programma 2 145/150  3de PLAATS 

144/150

133/150

         
Michel met Mon-Amie 19.09.2015 Kapellen Debutanten 98/100     
         

Michel met Gosja

19.09.2015 Kapellen Programma 2 141/150 
         

Luc met Kadizz

Frank met Letibeau

Werner met Gréfiston

19.09.2015 Arendonk Programma 2 142/150  

140/150

139/150

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

19.09.2015 St. Eloois Winkel Programma 2 147/150

144/150

         

Marnix met Isha

19.09.2015 Tournaisis Programma 2 147/150   
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

13.09.2015 GROTE PRIJS VAN BELGIE       Harelbeke Programma 2 143/150    4de PLAATS   

139/150    9de PLAATS

         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

13.09.2015 BEKER VAN BELGIE       Harelbeke Programma 1 92/100 1ste PLAATS WINNAAR BEKER VAN BELGIE

83/100  11de PLAATS  

69/100  34ste PLAATS

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

12.09.2015 Feschaux Programma 2 147/150  

133/150

         
Harry met Manon 06.09.2015 Boirs Debutanten 50/100     
         

Sandra met Kabrice

06.09.2015 Boirs Programma 1 92/100
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

06.09.2015 Boirs Programma 2 144/150  

139/150

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

05.09.2015 Maldegem Programma 2 145/150   2de PLAATS

141/150

         

Carlo met Karisma

29.08.2015 Krombeke Programma 1 93/100
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

29.08.2015 Krombeke Programma 2 149/150   1ste PLAATS

144/150

         

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

29.08.2015 Langdorp Programma 2 148/150

143/150 

131/150

         

Sandra met Kabrice

29.08.2015 Langdorp Programma 1 86/100
         
Jef met Médous 29.08.2015 Langdorp Debutanten 93/100    
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

23.08.2015 Folx-Les-Caves Programma 2 145/150 

101/150

         

Sandra met Kabrice

23.08.2015 Folx-Les-Caves Programma 1 92/100
         
Harry met Manon 23.08.2015 Folx-Les-Caves Debutanten 40/100     
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

23.08.2015 Nazareth Programma 2 146/150

145/150

122/150

         

Werner met Gréfiston

22.08.2015 Namen Programma 2 123/150   
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

22.08.2015 Meerhout Programma 2 146/150

134/150  

         

Marnix met Isha

16.08.2015 Westerlo Programma 2 148/150  
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

16.08.2015 Westerlo Programma 2 148/150  

131/150 

107/150

97/150

         
Jef met Médous 16.08.2015 Westerlo Debutanten 92/100    
         

Marc met Insor

16.08.2015 Stene-dorp Programma 2 131/150  
         

Carlo met Karisma

16.08.2015 Stene-dorp Programma 1 90/100
         

Michel met Gosja

16.08.2015 Scherpenheuvel Programma 2 135/150 
         
Michel met Mon-Amie 16.08.2015 Scherpenheuvel Debutanten 95/100    3de PLAATS   
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Dirk met Iron

Sabine met Ivalisse

09.08.2015 Temse Programma 2 148/150 

147/150 

131/150

102/150

100/150

         

Sandra met Kabrice

08.08.2015 Temse Programma 1 96/100
         

Marnix met Isha

08.08.2015 Gooik Programma 2 146/150   3de PLAATS
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Marc met Insor

Jos met Iseo

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

02.08.2015 Hofstade - Aalst Programma 2 148/150    1ste PLAATS

140/150 

139/150

114/150

111/150

107/150

         
Harry met Manon 02.08.2015 Hofstade - Aalst Debutanten 39/100     
         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

02.08.2015 Hofstade - Aalst Programma 1 97/100

88/100  

         
Fred met Karolien 01.08.2015 Alken Debutanten 86/100     
         

Werner met Gréfiston

Jos met Iseo

Michel met Gosja

Sabine met Ivalisse

26.07.2015 Custine Programma 2 146/150

145/150 

127/150

122/150

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

26.07.2015 Custine Programma 1 99/100   1ste PLAATS

97/100  

         
Fred met Karolien 26.07.2015 Mol Debutanten 92/100     
         

Marc met Insor

26.07.2015 Tielt Programma 2 148/150  
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

25.07.2015 Melle Programma 2 150/150   

150/150   

         

Werner met Gréfiston

25.07.2015 Itre Programma 2 149/150   
         
Luc met Kadizz 25.07.2015 Monceau en Ardenne Programma 1 98/100   1ste PLAATS  
         
Luc met Kadizz 21.07.2015 Neufchateau Programma 1 98/100   2de PLAATS  
         

Marc met Insor

21.07.2015 Neufchateau Programma 2 149/150   1ste PLAATS  
         
Fred met Karolien 21.07.2015 Braschaat Debutanten 82/100     
         

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Sabine met Ivalisse

21.07.2015 Braschaat Programma 2 146/150

143/150 

114/150

         
Luc met Kadizz 18.07.2015 Virton Programma 1 79/100     
         

Marc met Insor

18.07.2015 Virton Programma 2 147/150  
         

Marnix met Isha

18.07.2015 Middelkerke Programma 2 149/150  2de PLAATS
         

Sandra met Kabrice

12.07.2015 Herent Programma 1 94/100
         

Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

Sabine met Ivalisse

12.07.2015 Herent Programma 2 147/150

145/150 

100/150

         

Marc met Insor

12.07.2015 Roosdaal Programma 2 147/150   2de PLAATS  
         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

Kathleen met Gamine

11.07.2015 Berlaar Programma 2 146/150    

140/150

129/150

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

11.07.2015 Berlaar Programma 1 97/100   1ste PLAATS

82/100  

         

Carlo Karisma

11.07.2015 Kuurne Programma 1 92/100 
         
Luc met Kadizz 05.07.2015 Virton Programma 1 94/100     
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

04.07.2015 Lennik Programma 2 149/150   

149/150   

         
Luc met Kadizz 04.07.2015 Smuid Programma 1 99/100   1ste PLAATS  
         

Marnix met Isha

Frank met Letibeau

Dirk met Iron

Jos met Iseo

28.06.2015 Hamme-Zogge Programma 2 146/150    

133/150

133/150

74/150

         
Philippe met Kiwi 28.06.2015 Hamme-Zogge Programma 1 92/100
         

Werner met Gréfiston

28.06.2015 Loncin Programma 2 142/150   
         

Sandra met Kabrice

28.06.2015 Loncin Programma 1 96/100
         

Sandra met Kabrice

27.06.2015 Wiekevorst Programma 1 76/100
         

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Sabine met Ivalisse

Kathleen met Gamine

27.06.2015 Wiekevorst Programma 2 133/150

133/150 

118/150

109/150

         

Carlo Karisma

27.06.2015 Kruibeke Programma 1 97/100 1ste PLAATS 
         

Marnix met Isha

27.06.2015 St.Niklaas Programma 2 147/150  2de PLAATS
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

21.06.2015 Bellecourt Programma 2 143/150 

115/150

         

Marc met Insor

21.06.2015 Hooglede Programma 2 150/150   1ste PLAATS  
         

Carlo met Karisma

Luc met Kadizz

20.06.2015 Gistel Programma 1 97/100  1ste PLAATS

63/100 

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

14.06.2015 Morlanwelz Programma 2 147/150  3de PLAATS 

127/150

         

Sandra met Kabrice

14.06.2015 Morlanwelz Programma 1 78/100
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

14.06.2015 Deinze Programma 2 148/150   3de PLAATS 

146/150

117/150

         

Carlo Karisma

14.06.2015 Deinze Programma 1 93/100  
         

Werner met Gréfiston

13.06.2015 Omal Programma 2 144/150   
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Jos met Iseo

07.06.2015 Den Haan Programma 2 149/150   1ste PLAATS  

148/150    3de PLAATS

127/150

         

Carlo met Karisma

Luc met Kadizz

07.06.2015 Den Haan Programma 1 98/100   1ste PLAATS

63/100 

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

06.06.2015 Boortmeerbeek Programma 2 150/150   1ste PLAATS 

147/150   3de PLAATS

146/150

97/150

         

Sandra met Kabrice

06.06.2015 Boortmeerbeek Programma 1 93/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Jos met Iseo

Michel met Gosja

Sabine met Ivalisse

31.05.2015 Waarschoot Programma 2 150/150   1ste PLAATS  

143/150

143/150

121/150

121/150

97/150

         

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

Sandra met Kabrice

31.05.2015 Waarschoot Programma 1 99/100  1ste PLAATS

85/100

82/100

66/100

         

Sandra met Kabrice

30.05.2015 Grimbergen Programma 1 93/100
         

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

30.05.2015 Grimbergen Programma 2 143/150 

143/150

         
Philippe met Kiwi 30.05.2015 Brugge Programma 1 95/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

30.05.2015 Brugge Programma 2 147/150   1ste PLAATS  

146/150

         

Sandra met Kabrice

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

25.05.2015 Aalst Programma 1

95/100  2de PLAATS

90/100

90/100 

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

25.05.2015 Aalst Programma 2 148/150 

147/150

129/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

25.05.2015 Colfontaine Programma 2 150/150  2de PLAATS 

131/150

         
Luc met Kadizz

Frank met Letibeau

Philippe met Kiwi

24.05.2015 Lommel Programma 1 99/100   1ste PLAATS 

96/100   3de PLAATS

91/100 

         

Marc met Insor

17.05.2015 Brakel Programma 2 147/150  
         

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

17.05.2015 Brakel Programma 1 97/100  2de PLAATS

95/100 

         

Werner met Gréfiston

17.05.2015 Overijse Programma 2 147/150   
         
Philippe met Kiwi 17.05.2015 Overijse Programma 1 97/100
         

Marnix met Isha

17.05.2015 Ranst Programma 2 128/150 
         

Sandra met Kabrice

17.05.2015 Ranst Programma 1 94/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

Marc met Insor

16.05.2015 Gerpinnes Programma 2 144/150 

116/150

115/150

         
Luc met Kadizz 16.05.2015 Gerpinnes Programma 1 100/100   1ste PLAATS  
         
Luc met Kadizz 15.05.2015 Paliseul Programma 1 97/100   1ste PLAATS  
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

14.05.2015 Luik Programma 2 146/150 

132/150

         

Frank met Lethibeau

14.05.2015 Baarle Programma 1

88/100

         
Fred met Karolien 14.05.2015 Courcelles Debutanten 91/100
         

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

14.05.2015 Poperingen Programma 1 94/100 

94/100 

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

14.05.2015 Poperingen Programma 2 147/150   1ste PLAATS  

144/150

         

Marc met Insor

Dirk met Iron

10.05.2015 Peizegem Programma 2 148/150   1ste PLAATS 

137/150

         
Luc met Kadizz 10.05.2015 St.Marc Programma 1 99/100   1ste PLAATS  
         

Sandra met Kabrice

Philippe met Kiwi

10.05.2015 Geetsbets Programma 1 89/100

95/100  2de PLAATS

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

10.05.2015 Geetsbets Programma 2 147/150  

144/150

93/150

         

Werner met Gréfiston

09.05.2015 Jamioul Programma 2 133/150   
         
Luc met Kadizz 09.05.2015 Jamioul Programma 1 99/100   1ste PLAATS  
         

Sandra met Kabrice

03.05.2015 Crisnee Programma 1 90/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

03.05.2015 Crisnee Programma 2 147/150   2de PLAATS 

110/150

         

Carlo Karisma

03.05.2015 Lebbeke Programma 1 99/100   1ste PLAATS
         

Marc met Insor

Dirk met Iron

03.05.2015 Lebbeke Programma 2 150/150   1ste PLAATS   

126/150

         

Marnix met Isha

03.05.2015 St.Katelijne Waver Programma 2 147/150 
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

02.05.2015 Tesenderlo Programma 2 150/150   1ste PLAATS  

147/150

         
Philippe met Kiwi 02.05.2015 Tesenderlo Programma 1 94/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

02.05.2015 Frontiere Programma 2 139/150   

106/150

         

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

01.05.2015 Herentals Programma 2 128/150

106/150 

         

Frank met Lethibeau

01.05.2015 Herentals Programma 1

97/100

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

01.05.2015 Leval Programma 2 149/150  1ste PLAATS 

89/150

         

Carlo Karisma

01.05.2015 Heule Programma 1 99/100   3de PLAATS
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

01.05.2015 Heule Programma 2 148/150   gedeelde 1ste PLAATS  

148/150

         

Philippe met Kiwi

26.04.2015 Schoten Programma 1 90/100
         

Marc met Insor

26.04.2015 Schoten Programma 2 147/150  1ste PLAATS 
         

Marnix met Isha

26.04.2015 Beauceronclub Programma 2 146/150 
         
Philippe met Kiwi 25.04.2015 Geraardsbergen Programma 1 91/100
         

Marnix met Isha

Dirk met Iron

Marc met Insor

25.04.2015 Geraardsbergen Programma 2 147/150   

137/150

130/100

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

19.04.2015 Melsbroek Programma 2 149/150  

149/150

142/150

104/150

         

Dirk met Iron

19.04.2015 Lichtaart Programma 2 122/150   
         

Frank met Lethibeau

19.04.2015 Lichtaart Programma 1

86/100

         

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

18.04.2015 Lauwe Programma 1 98/100  2de PLAATS

97/100  3de PLAATS

82/100

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

12.04.2015 Boirs Programma 2 145/150

94/150

         

Sandra met Kabrice

12.04.2015 Boirs Programma 1 88/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

12.04.2015 Zottegem Programma 2 130/150   

129/150

129/100

         

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

Luc met Kadizz

12.04.2015 Zottegem Programma 1 96/100  2de PLAATS 

95/100

93/100

         
Luc met Kadizz 11.04.2015 Nassogne Programma 1 93/100    
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

06.04.2015 Harelbeke Programma 2 148/150  1ste PLAATS 

127/150

         

Carlo met Karisma

Luc met Kadizz

06.04.2015 Harelbeke Programma 1 98/100  2de PLAATS 

96/100

         
Fred met Karolien 06.04.2015 Grasheide Debutanten 79/100
         

Sandra met Kabrice

06.04.2015 Grasheide Programma 1 77/100
         

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

06.04.2015 Grasheide Programma 2 145/150

137/150 

122/150

81/150

         

Marc met Insor

28.03.2015 Verviers Programma 2 150/150  1ste PLAATS 
         
Luc met Kadizz 05.04.2015 Verviers Programma 1 97/100   2de PLAATS  
         
Ton met Kruif 06.04.2015 Zonhoven IPO IPO 3   74-88-82  

 

       

Werner met Gréfiston

04.04.2015 Grace-Hollogne Programma 2 136/150   
         

Marnix met Isha

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

04.04.2015 Westerlo Programma 2 149/150 1ste PLAATS

139/150 

137/150

         
Philippe met Kiwi

Sandra met Kabrice

04.04.2015 Westerlo Programma 1 92/100   

91/100

         

Carlo Karisma

28.03.2015 Turnhout Programma 1 99/100   3de PLAATS
         
Claudine met Haico 29.03.2015 Artevelde Debutanten 77/100 
         

Luc met Kadizz

Philippe met Kiwi

28.03.2015 Artevelde Programma 1 100/100  1ste PLAATS

94/100

         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

28.03.2015 Artevelde Programma 2 148/150  1ste PLAATS 

144/150

136/150 

         

Werner met Gréfiston

28.03.2015 Mons Programma 2 146/150   
         

Sandra met Kabrice

28.03.2015 Mons Programma 1 80/100
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

22.03.2015 Tombeek Programma 2 147/150  

145/150

78/150

         

Carlo met Karisma

Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

22.03.2015 Tombeek Programma 1 98/100  3de PLAATS 

79/100

63/100

         
Fred met Karolien 22.03.2015 Tombeek Debutanten 60/100
         

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

21.03.2015 Mons Programma 1 100/100  1ste PLAATS 

92/100

90/100

         

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

21.03.2015 Mons Programma 2 147/150  

147/150

97/150

         

Sandra met Kabrice

21.03.2015 Zutendaal Programma 1 93/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

15.03.2015 Ronse Programma 2 145/150   

144/150

         

Carlo met Karisma

Sandra met Kabrice

15.03.2015 Ronse Programma 1 97/100  2de PLAATS 

77/100

         

Michel met Gosja

Kathleen met Gamine

15.03.2015 Mechelen Programma 2 145/150

133/150   

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

14.03.2015 Anzegem Programma 2 127/150   

147/150

         

Luc met Kadizz

Philippe met Kiwi

14.03.2015 Anzegem Programma 1 95/100

95/100

         
Claudine met Haico 14.03.2015 Brugge Debutanten 85/100 
         

Werner met Gréfiston

08.03.2015 Peer Programma 2 147/150   
         

Luc met Kadizz

Philippe met Kiwi

28.03.2015 Artevelde Programma 1 100/100  1ste Plaats

94/100

         

Frank met Lethibeau

08.03.2015 Peer Programma 1 89/100
         
Fred met Karolien 08.03.2015 Peer Debutanten 85/100
         
Luc met Kadizz 07.03.2015 Nivelles Programma 1 99/100   2de PLAATS  
         

Marnix met Isha

07.03.2015 St.Niklaas Programma 2 145/150
         

Sandra met Kabrice

07.03.2015 St.Niklaas Programma 1 92/100
         

Philippe met Kiwi

07.03.2015 Oudenburg Programma 1  88/100
         

Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

07.03.2015 Nivelles Programma 2 149/150  1ste PLAATS 

138/150

105/150

         

Philippe met Kiwi

01.03.2015 Moerbeke Programma 1  83/100
         

Marnix met Isha

Jos met Iseo

01.03.2015 Moerbeke Programma 2 141/150

105/150

         

Werner met Gréfiston

Marc met Insor

Michel met Gosja

Jef met Diva

Kathleen met Gamine

Dirk met Iron

Sabine met Ivalisse

01.03.2015 Beerzel Programma 2 144/150

141/150

137/150 

131/150

124/150

111/150

109/150

         
Ton met Kruif 28.02.2015 Niel WINNAAR GOUDEN SPEURLIJN IPO 2 81 - 88 - 98
         

Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

Sandra met Kabrice

28.02.2015 Beerzel Programma 1 97/100  3de PLAATS 

97/100

93/100

93/100

         
Fred met Karolien 28.02.2015 Beerzel Debutanten 84/100
         
Philippe met Kiwi

Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

Frank met Lethibeau

22.02.2015 Mol-Ezaert Programma 1 98/100   

97/100

92/100

92/100

         
Claudine met Haico 21.02.2015 Nazareth Debutanten 94/100 
         
Ton met Kruif 15.02.2015 Niel IPO 3 81 - 87 - 94
         

Werner met Gréfiston

Jef met Diva

Marnix met Isha

Sabine met Ivalisse

15.02.2015 Herselt Programma 2 144/150

136/150

132/150 

118/150

         

Carlo Karisma

Sandra met Kabrice

14.02.2015 Herselt Programma 1 96/100 

90/100

         
Marnix met Isha 08.02.2015 Oud Turnhout Programma 2 146/150  
         
Luc met Kadizz

Philippe met Kiwi

07.02.2015 Oud Turnhout Programma 1 99/100   1ste PLAATS  

97/100

 

       
Fred met Karolien 07.02.2015 Oud Turnhout Debutanten 85/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Dirk met Iron

Sabine met Ivalisse

25.01.2015 Wetteren Programma 2 150/150  1ste PLAATS 

147/150

144/150

138/150

101/150

         
Fred met Karolien 24.01.2015 Vlimmeren Debutanten 82/100
         
Luc met Kadizz

Frank met Lethibeau

18.01.2015 Vlimmeren Programma 1 98/100   1ste PLAATS  

90/100

         
Marnix met Isha 17.01.2015 Vlimmeren Programma 2 145/150  
         

Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

11.01.2015 Menen Programma 2 148/150 

148/150

140/150 

         
Philippe met Kiwi 10.01.2015 Menen Debutanten

95/100   2de PLAATS

         

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Jos met Iseo

Brigitte met Hutra

Sabine met Ivalisse

13.12.2014 Herentals Programma 2 145/150 

145/150

136/150

110/150

103/150

         
Michel met Mon Amie 13.12.2014 Herentals Debutanten

86/100

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

13.12.2014 Herentals Programma 1 100/100  2de PLAATS

84/100

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

07.12.2014 Herent Programma 2 146/150

144/150

112/150

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

Carlo met Karisma

Frank met Lethibeau

07.12.2014 Herent Programma 1 99/100   

97/100

96/100

95/100

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Jef met Diva

Jos met Iseo

Marc met Insor

Dirk met Iron

Kathleen met Gamine

06.12.2014 Genk Programma 2 148/150 

140/150

137/150 

136/150

129/150

121/150

112/150

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

06.12.2014 Genk Programma 1 95/100 

92/100

         
Fred met Karolien 06.12.2014 Genk Debutanten 75/100
         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Sandra met Kabrice

Frank met Lethibeau

Philippe met Kiwi

16.11.2014 Merksplas Programma 1 100/100  1ste PLAATS 

93/100

91/100

90/100

84/100

         
Marnix met Isha 15.11.2014 Merksplas Programma 2 146/150  
         
Marnix met Isha 11.11.2014 Brecht Programma 2 139/150  
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

11.11.2014 Terlocht Programma 2 143/150 

108/150

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

11.11.2014 Terlocht Programma 1 92/100 

89/100

         

Carlo met Karisma

09.11.2014 Aarschot Programma 1 94/100  
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Dirk met Iron

Sabine met Ivalisse

09.11.2014 Aarschot Programma 2 134/150 

141/150

128/150 

72/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

02.11.2014 Bilzen Programma 2 146/150 

102/150

         

Carlo met Karisma

02.11.2014 Doornik Programma 1 97/100 1ste PLAATS  
         
Luc met Kadizz 02.10.2014 Wetteren Programma 1 95/100   2de PLAATS
         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

01.11.2014 Geel Programma 1 98/100  

96/100

         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Dirk met Iron

26.10.2014 Zele Programma 2 146/150 

142/150

117/150

         

Frank met Lethibeau

Sandra met Kabrice

26.10.2014 Bilzen Programma 1 93/100  

88/100

         
Luc met Kadizz 25.10.2014 Laakdal Programma 1 97/100   3de PLAATS
         

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

25.10.2014 Zele Programma 1 95/100  

86/100

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

25.10.2014 Bilzen Programma 2 143/150 

89/150

         

Marc met Insor

Dirk met Iron

Marnix met Isha

19.10.2014 Kerksken Programma 2 147/150 

140/150

131/150

 

       
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

Philippe met Kiwi

19.10.2014 Kerksken Programma 1 96/100  

96/100

95/100

         
Luc met Kadizz

Frank met Lethibeau

18.10.2014 Lille Programma 1 98/100   1ste PLAATS

88/100

         
Sandra met Kabrice 18.10.2014 Beerzel Programma 1 64/100
         

Marc met Insor

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Jef met Diva

Sabine met Ivalisse

Kathleen met Gamine

18.10.2014 Beerzel Programma 2 145/150 

139/150

129/150 

130/150

127/150

116/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

12.10.2014 Halen Programma 2 129/150 

100/150

         

Frank met Lethibeau

Sandra met Kabrice

12.10.2014 Halen Programma 1 90/100  

82/100

         
Marnix met Isha 12.10.2014 Langemark Programma 2 147/150   2de PLAATS 
         
Luc met Kadizz 11.10.2014 Ham-sur-Heure Programma 1 94/100   2de PLAATS
         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

12.10.2014 Langemark Programma 1 98/100   1ste PLAATS

92/100

         
Marnix met Isha

Marc met Insor

11.10.2014 Bonheiden Programma 2 143/150

140/150

         

Carlo met Karisma

11.10.2014 Bonheiden Programma 1 88/100  
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

05.10.2014 Genk Programma 2 145/150

142/150

87/150

         

Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

Frank met Lethibeau

05.10.2014 Genk Programma 1 100/100 1ste PLAATS

92/100  

93/100

         
Jef met Diva 04.10.2014 Kontich Programma 2 123/150    
         
Marnix met Isha 04.10.2014 Merelbeke Programma 2 144/150   1ste PLAATS 
         
Philippe met Kiwi

Luc met  Kadizz

Carlo met Karisma

04.10.2014 Merelbeke Programma 1 94/100   2de PLAATS

93/100   3de PLAATS

89/100

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Jef met Diva

Sabine met Ivalisse

27.09.2014 Duffel Programma 2 147/150 

146/150

130/150 

101/150

100/150

         

Carlo met Karisma

27.09.2014 Duffel Programma 1 97/100   1ste PLAATS
         
Marc met Insor 20.09.2014 Tournaisis Programma 2 149/150   2de PLAATS
         

Sandra met Kabrice

Frank met Lethibeau

21.09.2014 Deurne Programma 1 88/100  

92/100

         
Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

21.09.2014 Deurne Programma 2 142/150  

147/150

         
Marnix met Isha

Jos met Iseo

21.09.2014 Moerbeke Programma 2 150/150  1ste PLAATS

144/150 

         
Philippe met Kiwi

Carlo met Karisma

21.09.2014 Moerbeke Programma 1 98/100   2de PLAATS

91/100

         
Marnix met Isha 20.09.2014 St. Eloois Winkel Programma 2 147/150  
         
Philippe met Kiwi 20.09.2014 St. Eloois Winkel Programma 1 78/100 
         
Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

20.09.2014 Arendonk Programma 2 147/150  

145/150

         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

20.09.2014 Arendonk Programma 1 99/100   1ste PLAATS

78/100

         
Ton met Kruif 21.09.2014 Bokrijk IPO IPO 2  96-88-91   1ste PLAATS
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

13.09.2014 Feschaux Programma 2 149/150 2de PLAATS PLAATS

147/150

122/150

         
Luc met Kadizz 07.09.2014

Boirs

Programma 1 100/100 1ste PLAATS
         
Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

07.09.2014 Boirs Programma 2 146/150  

128/150

         
Philippe met Kiwi 06.09.2014 Maldegem Programma 1 93/100 
         
Marnix met Isha 06.09.2014 Maldegem Programma 2 143/150  
         
Werner met Gréfiston 30.08.2014 Langdorp Programma 2 143/150
         
Sandra met Kabrice 30.08.2014 Langdorp Programma 1 89/100
         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

30.08.2014 Krombeke Programma 1 100/100   1ste PLAATS

93/100

         
Marnix met Isha

Marc met Insor

Jos met Iseo

30.08.2014 Krombeke Programma 2 148/150 1ste PLAATS

148/150 2de PLAATS

120/150

         
Sandra met Kabrice 24.08.2014 Folx Les Caves Programma 1 77/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

24.08.2014 Folx Les Caves Programma 2 144/150 

97/150

         
Sandra met Kabrice 23.08.2014 Meerhout Programma 1 94/100
         
Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

23.08.2014 Meerhout Programma 2 142/150  

142/150

         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Jef met Diva

Sabine met Ivalisse

17.08.2014 Parels der Kempen Programma 2 144/150 

133/150 

116/150

109/150

         

Sandra met Kabrice

Frank met Lethibeau

17.08.2014 Parels der Kempen Programma 1 87/100  

82/100

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

16.08.2014 Namen Programma 2 128/150 

113/150

         
Marnix met Isha

Dirk met Iron

Werner met Gréfiston

10.08.2014 Temse Programma 2 145/150 

134/150 

128/150

         
Luc met Kadizz 10.08.2014

Temse

Programma 1 93/100
         
Marnix met Isha 09.08.2014 Gooik Programma 2 147/150   3de PLAATS
         
Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Marc met Insor

Sabine met Ivalisse

Jos met Iseo

03.08.2014 Lede Programma 2 131/150 

112/150

133/150

106/150

137/150

         

Frank met Lethibeau

03.08.2014 Mol Debutanten 94/100  
         
Kris met Héraut 03.08.2014 Den Haan Mondioring  cat.2 242/300 
         
Marnix met Isha 27.07.2014 Zonnebeke Programma 2 145/150  
         
Sandra met Kabrice

Luc met Kadizz

27.07.2014 Custinne Debutanten 89/100

98/100 1ste PLAATS

         
Michel met Gosja

Brigitte met Iseo

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

27.07.2014 Custinne Programma 2 142/150

125/150

124/150

95/150

         
Werner met Gréfiston 26.07.2014 Ittre Programma 2 140/150
         
Kris met Héraut 26.07.2014 Paliseul Mondioring  cat.2 246/300  3de PLAATS
         
Marnix met Isha 26.07.2014 Melle Programma 2 146/150   3de PLAATS
         
Marnix met Isha 21.07.2014 Neufchateau Programma 2 147/150  
         
Luc met Kadizz 21.07.2014

Neufchateau

Debutanten 99/100   1ste PLAATS
         
Sandra met Kabrice 20.07.2014 St. Truiden Debutanten 92/100
         
Marnix met Isha

Dirk met Iron

19.07.2014 Middelkerke Programma 2 142/150

121/150  

         
Luc met Kadizz 13.07.2014

Roosdaal

Debutanten 99/100   1ste PLAATS
         
Sandra met Kabrice 13.07.2014 Leuven Debutanten 91/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

Marc met Insor

13.07.2014 Leuven Programma 2

146/150

121/150

145/150

         
Carlo met Karisma 13.07.2014 Kuurne Debutanten 98/100   2de PLAATS
         
Marc met Insor

Marnix met Isha

12.07.2014 Kuurne Programma 2 149/150

149/150

         
Werner met Gréfiston 06.07.2014 Virton Programma 2 123/150
         
Luc met Kadizz 06.07.2014

Virton

Debutanten 97/100   2de PLAATS
         
Luc met Kadizz 05.07.2014

Smuid

Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         

Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

Marc met Insor

05.07.2014 Lennik Programma 2 149/150  

118/150

122/150

135/150

         
Sandra met Kabrice 29.06.2014 Wiekevorst Debutanten 95/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

29.06.2014 Loncin Programma 2 147/150  3de PLAATS

112/150

         
Luc met Kadizz 28.06.2014

Hamme-Zogge

Debutanten 99/100   1ste PLAATS
         
Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Kathleen met Gamine

Sabine met Ivalisse

28.06.2014 Wiekevorst Programma 2 147/150  

145/150

129/150

109/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

22.06.2014 Bellencourt Programma 2 136/150

111/150

         
Carlo met Karisma 22.06.2014 Moorsele Debutanten 97/100   2de PLAATS
         
Marc met Insor 21.06.2014 Moorsele Programma 2 147/150
         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

21.06.2014 Gistel Debutanten 98/100   1ste PLAATS

95/100

         
Michel met Gosja

Werner met Gréfiston

15.06.2014 Tongeren Programma 2 145/150

137/150

         
Sandra met Kabrice 15.06.2014 Tongeren Debutanten 95/100
         
Marnix met Isha 15.06.2014 Hooglede Programma 2 146/150  
         
Carlo met Karisma 09.06.2014 Aalst Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         
Werner met Gréfiston 09.06.2014 Colfontaine Programma 2 144/150  
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

08.06.2014 Morlanwelz Programma 2 148/150

131/150

         
Marnix met Isha 08.06.2014 Deinze Programma 2 145/150   2de PLAATS
         
Carlo met Karisma 07.06.2014 Deinze Debutanten 98/100   3de PLAATS
         
Sandra met Kabrice 07.06.2014 Boortmeerbeek Debutanten 97/100
         
Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

07.06.2014 Boortmeerbeek Programma 2 146/150   3de PLAATS

146/150

         

Frank met Lethibeau

01.06.2014 Oud-Turnhout Debutanten 99/100   3de PLAATS
         
Michel met Gosja

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

31.05.2014 Grimbergen Programma 2 132/150

130/150

105/150

         
Sandra met Kabrice 31.05.2014 Grimbergen Debutanten 93/100
         
Marc met Insor 31.05.2014 Brugge Programma 2 146/150   1ste PLAATS
         
Carlo met Karisma

Luc met Kadizz

31.05.2014 Brugge Debutanten 97/100   1ste PLAATS

89/100

         
Luc met Kadizz 29.05.2014 Paliseul Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         
Carlo met Karisma

Luc met Kadizz

Claudine met Haico

Joeri met Ivoire

25.05.2014 Waarschoot Debutanten 98/100

97/100 

77/100

55/100

         
Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Kathleen met Gamine

Jef met Diva

Sabine met Ivalisse

Jos met Iseo

25.05.2014 Waarschoot Programma 2 148/150  3de PLAATS

140/150

130/150

126/150

125/150

85/150

         
Marc met Insor

Marnix met Isha

24.05.2014 Brugge Programma 2 146/150 1ste PLAATS

140/150

         

Frank met Lethibeau

25.05.2014 Lommel Debutanten 98/100
         
Luc met Kadizz 24.05.2014 Brugge Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         
Marc met Insor 18.05.2014 Brakel Programma 2 148/150   2de PLAATS
         
Marnix met Isha 18.05.2014 Hagaardbos Programma 2 146/150
         
Fred met Karolien 17.05.2014 Gerpinnes Debutanten 86/100
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

17.05.2014 Gerpinnes Programma 2 134/150

127/150

         
Carlo met Karisma

Frank met Lethibeau

04.05.2014 Lebbeke Debutanten 98/100   2de PLAATS

94/100

         

Frank met Lethibeau

11.05.2014 Rijkevorsel Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

10.05.2014 Jamioulx Programma 2 145/150

109/150

         
Luc met Kadizz 03.05.2014 Arlon Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         
Marc met Insor 04.05.2014 Lebbeke Programma 2 149/150   2de PLAATS
         
Carlo met Karisma

Frank met Lethibeau

04.05.2014 Lebbeke Debutanten 98/100   2de PLAATS

94/100

         
Marnix met Isha

Jef met Diva

04.05.2014 St. Kateleine Waver Programma 2 144/150

110/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

04.05.2014 Crisnee Programma 2 120/150

119/150

         
Sandra met Kabrice 03.05.2014 St. Kateleine Waver Debutanten 93/100  
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

03.05.2014 Frontiere Programma 2 146/150

102/150

         
Carlo met Karisma 01.05.2014 Harelbeke Debutanten 98/100   3de PLAATS
         
Marnix met Isha 01.05.2014 Heule Programma 2 141/150
         
Marnix met Isha 27.04.2014 Marbais Programma 2 140/150
         
Jef met Médous

Harry met Manon

26.04.2014 Herentals SOC. TEST Geslaagd

Geslaagd

         
Carlo met Karisma 26.04.2014 Ardooie Debutanten 97/100  
         
Marnix met Isha

Marc met Insor

Dirk met Iron

26.04.2014 Geeraardsbergen Programma 2 147/150

146/150

139/150

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

26.04.2014 Dampremy Programma 2 148/150

131/150

         
Luc met Kadizz 20.04.2014 Harelbeke Debutanten 98/100   1ste PLAATS
         
Marc met Insor

Marnix met Isha

Jos met Iseo

20.04.2014 Harelbeke Programma 2 143/150

131/150

88/150

         
Sandra met Kabrice 20.04.2014 Melsbroek Debutanten 93/100  
         
Marc met Insor

Werner met Gréfiston

Marnix met Isha

20.04.2014 Melsbroek Programma 2 146/150

145/150

141/150

         
Carlo met Karisma 19.04.2014 Lauwe Debutanten 95/100   
         
Marc met Insor

Marnix met Isha

19.04.2014 Lauwe Programma 2 146/150

142/150

         
Marc met Insor

Marnix met Isha

13.04.2014 Zottegem Programma 2 146/150

145/150

         
Carlo met Karisma 13.04.2014 Zottegem Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         
Luc met Kadizz 12.04.2014 Nassogne Debutanten 97/100    2de PLAATS
         
Sandra met Kabrice 12.04.2014 Boirs Debutanten 89/100 
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

12.04.2014 Boirs Programma 2 146/150

108/150

         
Marc met Insor 12.04.2014 Leke IPO 3 278/300
         
Marc met Insor 06.04.2014 Verviers Programma 2 147/150   2de PLAATS
         
Luc met Kadizz 06.04.2014 Verviers Debutanten 100/100   1ste PLAATS
         
Marnix met Isha 06.04.2014 Lummen Programma 2 147/150
         
Frank met Lethibeau 06.04.2014 Beveren Debutanten 98/100   3de PLAATS
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

Jos met Iseo

06.04.2014 Beveren Programma 2 141/150

129/150

143/150

         
Marc met Insor 05.04.2014 Grace Hologne Programma 2 148/150
         
Marnix met Isha

Sabine met Ivalisse

05.04.2014 Westerlo Programma 2 146/150

124/150

         
Werner met Gréfiston 29.03.2014 Mons Programma 2 145/150
         
Philippe met Kiwi

Claudine met Haico

29.03.2014 Artevelde Debutanten 96/100

88/100 

         
Marc met Insor

Marnix met Isha

29.03.2014 Artevelde Programma 2 149/150

144/150

         
Werner met Gréfiston

Marc met Insor

Marnix met Isha

Jos met Iseo

Sabine met Ivalisse

23.03.2014 Tombeek Programma 2 141/150

141/150

139/150

102/150

74/150

         
Luc met Kadizz

Sandra met Kabrice

23.03.2014 Tombeek Debutanten 99/100 1ste PLAATS

95/100 

         
Marnix met Isha 22.03.2014 Zutendaal Programma 2 125/150
         
Marc met Insor

Marnix met Isha

16.03.2014 Ronse Programma 2 148/150

145/150

         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

16.03.2014 Ronse Debutanten 99/100 1ste PLAATS

97/100  2de PLAATS

         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

15.03.2014 Mons Programma 2 145/150

126/150

         
Sandra met Kabrice

Joeri met Ivoire

15.03.2014 Mechelen Debutanten 89/100

83/100 

         
Philippe met Kiwi 15.03.2014 Anzegem Debutanten 87/100 
         
Marnix met Isha 15.03.2014 Anzegem Programma 2 145/150
         
Werner met Gréfiston 09.03.2014 Peer Programma 2 134/150
         
Frank met Lethibeau

Sandra met Kabrice

09.03.2014 Peer Debutanten 97/100 

96/100 

         
Marnix met Isha

Marc met Insor

08.03.2014 Oudenburg Programma 2 143/150

143/150

         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

08.03.2014 Oudenburg Debutanten 97/100  2de PLAATS

96/100  3de PLAATS

         
Frank met Lethibeau 02.03.2014 Lille Debutanten 97/100
         
Marnix met Isha

Jos met Iseo

02.03.2014 Nazareth Programma 2 141/150

122/150

         
Luc met Kadizz

Carlo met Karisma

02.03.2014 Nazareth Debutanten 100/100 1ste PLAATS

100/100  2de PLAATS

         
Marnix met Isha 01.03.2014 St. Niklaas Programma 2 148/150
         

Marc met Insor    

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

01.03.2014 Nivelles Programma 2 148/150

146/150

115/150

         
Luc met Kadizz 01.03.2014 Nivelles Debutanten 97/100  2de PLAATS
         
Frank met Lethibeau 23.02.2014 Les Amis de Guerry Debutanten 95/100
         
Werner met Gréfiston

Michel met Gosja

Jef met Diva

Sabine met Ivalisse

Kathleen met Gamine

23.02.2014 Beerzel Programma 2 146/150

146/150

141/150

126/150

120/150

         
Luc met Kadizz

Philippe met Kiwi

Carlo met Karisma

Sandra met Kabrice

Michel met Image

Joeri met Ivoire

22.02.2014 Beerzel Debutanten 100/100 1ste PLAATS

99/100

97/100

95/100

93/100

86/100

         
Philippe met Kiwi

Claudine met Haico

15.02.2014 Nazareth Debutanten 100/100 1ste PLAATS

91/100

         
Ton met Kruif 16.02.2014 Ass IPO  IPO 1 - 91-90-89 = 270/300 -  1ste Plaats
         
Marnix met Isha 15.02.2014 Mol Programma 2 148/150
         

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

Jef met Diva

09.02.2014 Herselt Programma 2 145/150

120/150

131/150

         
Sandra met Kabrice 08.02.2014 Herselt Debutanten 92/100
         
Marnix met Isha

Michel met Gosja

01.02.2014 Oud Turnhout Programma 2 149/150

143/150

         
Sandra met Kabrice 01.02.2014 Oud Turnhout Debutanten 98/100
         
Marnix met Isha

Werner met Gréfiston

Sabine met Ivalisse

26.01.2014 Wetteren Programma 2 128/150

143/150

117/150

         
Frank met Lethibeau 18.01.2014 Kruierke Debutanten 83/100
         
Marnix met Isha

Michel met Gosja

18.01.2014 Vlimmeren Programma 2 146/150

140/150

         
Jos met Iseo 05.01.2014 Wiekevorst Programma 2 140/150
         
Sandra met Kabrice 05.01.2014 Wiekevorst Debutanten 93/100
         
Marnix met Isha 05.01.2014 Menen Programma 2 137/150
         
Luc met Kadizz 05.01.2014 Menen Debutanten 100/100  1ste PLAATS